Kongreye Davet
Açılış Kokteylinden Kareler
Ödüller
Komiteler
Bildiri Değerlendirme Sonuçları
Bilimsel Program
Sosyal Program
Fotoğraf Yarışması
Poster ve Sunum Hazırlama Kuralları
Organizasyon
Kongre Bursu
Genel Bilgiler
Kayıt ve Konaklama
Elektronik Duyuru
İstanbul Hakkında
İstanbul Kültürel Etkinlikler
İletişim
ENGLISH

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Toraks Derneği’ nin 13. Yıllık Kongresi 5-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında, İstanbul, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Kongrede, güncel konular ve gelişmelerin sunumunun yanında, oturumlarda üretilen yeni ve özgün bilgi paylaşılıp, tartışılacaktır. Önceki yıllarda olduğu gibi ulusal katılımın yanında, diğer ülkelerden de temsilcilerin katılımıyla gerçekleşecek kongremizde, sadece ulusal düzeyde değil, uluslararası düzeyde de akciğer sağlığı sorunlarının ve politikalarının tartışılması hedeflenmektedir.

Bilindiği gibi 2010 yılı, “Akciğer Yılı” olarak ilan edilmiş olup, kongremizde de akciğer sağlığının korunması ve geliştirilmesi çok çeşitli platformlarda tartışılacaktır.

2010 Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul, İstanbul’un en güzel mevsiminde, sadece kongrenin bilimsel programı ile değil, kültürel, tarihi ve doğal dokusuyla da katılımcıları kucaklayacaktır. Kongre katılımcılarına özel kültürel ve sosyal aktivitelerin düzenleneceği kongremize sizleri davet ediyoruz. Mükemmel bir kongreyi daha, birlikte gerçekleştirmeyi diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla


Sedat Altın
Kongre Başkanı

Pınar Çelik
Kongre Bilimsel Komite Başkanı

Benan Müsellim
Kongre Genel Sekreteri

Muzaffer Metintaş
Türk Toraks Derneği Başkanı